| zewa a întrebat:

Unde gasesc un magazin de cadouri in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Dacă vrei kitsch-uri, încearcă și la Lida, tot la Unirea. Dacă persoana citește, ascultă muzică, se uită la filme sau bea ceaiuri, mergi la Cărturești și Noi (sala Dalles). Dacă vrei lucruri mai deosebite sau amuzante, uită-te la Dmail.ro (au magazin în Pța Națiunile Unite) sau la Fungift.ro.

12 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Bamboo, in Carrefour si Mall-uri.

| bubu_7778 a răspuns:

In magazinul Unirea la parter stiam eu si mai este unul pe linia tramvaiului 5, de la Piata Iancului putin mai sus, pe stanga cum te duci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la parter la magazinul UNIREA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazinul online de cadouri www.cadourimania.ro are si un magazin offline in Bucuresti: Str. Lt. Av. Marcel Andreescu nr 15, sector 1, Dorobanti. Uita-te pe site si daca ceva iti convine poti sa te duci la magazin. Tot ce este pe site este si la magazin. E practic. Gasesti chiar si alte produse care nu figureaza pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cadourimania.ro cauta o alta locatie in Bucuresti pentru a deschide un magazin offline, fizic. Locatia din Dorobanti a fost inchisa. In asteptare puteti comanda online sau sa va deplasati la sediul firmei: http://www.cadourimania.ro/contact,2.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Mag Unirea la parter, cum intri pe langa Mc Donalds, treci de scari rulante si imediat pe stanga.
La etajul trei, iarasi vei gasi in dreptul scarilor rulante un magazin de cadouri foarte dragute.
Sau poti opta pentru magazine online, care sunt deja foarte multe.
Recomand www.animavision.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva un magazin foarte foarte dragut cu cadouri pentru baieti surprinzatoare si amuzante?

| dodorica a răspuns:

La cora si toate mall-urile din bucuresti.depinde de cadou.mai e unul dragut pe magheru, vis-a-vis de coloane.sau un antiq e mai indicat, pe bratianu.

| Ferdinand_Claudia_1970 a răspuns:

Sunt multe magazine de cadouri in Bucuresti, mai ales online, de unde poti alege. Pentru a alege eficient, trebuie sa stii exact ce gen de persoana este si ce preferinte are.Pentru a face cea mai buna alegere, iti recomand magazine mari de cadouri unde poti gasi cosmetice, bijuterii, cadouri pentru barbati, femei, copii si mai ales obiecte de decor. Eu iti recomand un magazin de cadouri din Marea Britanie de unde nu poti sa pleci niciodata cu mana goala. Magazinul de cadouri il gasesti atat fizic, aproape de liceul Hajdeu, in zona Dimitrov in Bucuresti si daca nu poti ajunge acolo poti sa te uiti online pe www.ejuliana.ro. Ce pot sa iti spun sigur ca u niste chestii pe care nu le vei gasi la nici un alt magazin din Bucuresti si cred ca nici din tara.Sa-mi spui cum a fost!

| Budes_Mirela_1978 a răspuns:

Eu stiu doua magazine de cadouri pe bvd. Ferdinand 103 si in Militari la p-ta Veteranilor. Au si un blog cu idei de cadouri de unde te poti inspira daca nu esti foarte inspirat : www.juliana.ro.
Nu au cadouri haioase sau chestii din astea daca asta cauti dar au tot felul de produse, de la decoratiuni pana la seturi cosmetice pe care le poti oferi cadou...

| Vlad_Ambrozie_Irina_Iulia_1985 a răspuns:

Www.turtadulce.ro, gasesti variante spectaculoase de cadouri pentru toata perioada anului in special pentru Craciun!