| FlyGaster97 a întrebat:

Unde gasesc un pix cu cerneala invizibila? Mersiii

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Poti sa scrii cu suc de lamaie si vei vedea ce ai scris daca pui foaia la lumina lumanarii.Succes

| fuckThisLife a răspuns:

Cerneala aia invizibila este de fapt sare de lamaie cu apa, poti scrie cu o pana sau orice alt ceva, in momentul in care hartia este langa foc.incepe sa se vada ce ai scris

| lazio9 a răspuns:

Pix cu cerneala invizibila? haha ce simplu poate fi invizil inseamna ca nu poti veda scrisul pai atunci in cazul asta poti folosi si o scobitoare de ce sa mai folosesti pixul? oricum nu se va vedea nimic e ''INVIZIBIL'' hehe

| FlyGaster97 explică:

Pixul trebuie sa aiba la celalalt capat o lumina ultravioleta ca sa pot vedea ce am scriswinking