| HelloKittyscoala123 a întrebat:

Oare gasesc la librarii pixuri cu cerneala invizibila? Nu e pentru copiat. Vreau sa ma amuz cu o prietena. happy

2 răspunsuri:
| Alishia a răspuns:

Nu am intalnit pixuri cu cerneala invizibila... poti face un amestec cu lamaie si sa scrii cu ala, am auzit ca la caldura devine vizibil.

| Xtina19bbb a răspuns:

In librarii nu stiu daca il gasesti dar poti sal comanzi online.am gasit un site aici. http://articoleuv.ro/pixuri-uv/51-pix-uv-cu-pasta-invizibila-plastic.html. poti sa mai cauti p google sunt si alte site-uri