| cFlorin a întrebat:

Unde gasesc XBOX Kinect in Vaslui ? Cat ma ajunge pretul ? FUNDA !

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Ai putea sa dai comanda online la mega gigantii de pe internet. Poti cauta preturi pe price.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici gratis nu gasesti la Dragoste si sex.

| iubaretulcata a răspuns:

Salutare florin eu iti propun sa intri pe okazii.ro sa iti faci cont si sa cauti persoane din vaslui care vind xbox kinect si ei legatura cu persoana si va intilniti si ce este cel mai bun pentru tine poti negocia pretul consolei cu vinzatorul vei gasi acolo o gramada de console de vinzare ...multa bafta iti doresc

| alina792 a răspuns:

Eu nu înţeleg de ce nu îl comanzi de pe net.De exemplu uite aici variante şi o superofertă http://bit.ly/GYmgAE