| DeeaLove08 a întrebat:

Unde in Bucuresti gasesc tenesi all star? Si la ce pret sunt?

4 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

In Magazinul Unirea.

Preturile sunt de aproxmativ 200 de lei.

| roxystomp a răspuns:

In mall vitan la intersportwinking sau tot in mall vitan la champions si un magazin care e langa champions. Intersportul e la parter langa mega image(fostul gima), iar champions la etajul 1. Preturi... 200-250 lei depinde de model.

| AlescandraM a răspuns:

In mall vitan in famous brands :*

| Maria_Oanna_1992 a răspuns:

Exista un magazin converse pe str Mihai Eminescu la intersectia cu Calea Mosilor! majoritatea sunt peste 100 lei! bafta