| Cretu_Stefan_1993 a întrebat:

Unde,la ce magazin din Iasi gasesc tarabane plz dau fundita!

1 răspuns:
| ash87 a răspuns:

Hmm nu sunt din Iasi si nu stiu, insa poti comanda online la preturi super ok:

http://www.thomann.de/ro/search_dir.html?bf=&sw=darabuka

De cele mai multe ori magazinele de muzica din tara se aprovizioneaza de la Thomann; unele produse au mostre de sunet, dar pentru darabuka n-am gasit, le poti cauta individual pe youtube.

Sfat: cauta cat mai multe, pana gasesti una de care sa te indragostesti la prima vedere, sa sune special pentru tine, sa simti ca ai nevoie anume de sunetul ala;)

Happy darabuking! :)