| Genevaaa a întrebat:

Unde pot găsi accesorii in stil gothic? Nu prea as vrea de pe net.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai mentionat nici macar orasul de unde esti, noi cum te-am putea ajuta?
Te ajuta cu ceva daca-ti dau adresa magazinului din cartierul meu? Vii pana aici?

| Lukasssz a răspuns:

Copii emo nu mai sunt populari din 2012 happy sau a reinviat moda asta?

| Genevaaa explică (pentru Lukasssz):

A reinviat. Dar nu li se mai zice emo. Accesoriile imi plac oricum sa le port. simt ca imi formez un stil nu imi plac cele obisnuite pe care le gasesti peste tot

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Gotic este un stil arhitectural din secolul XIV. Cum adică accesorii în stil gotic? Dacă vrei stil gotic, du-te la o catedrală veche din orașul tău.

| pentesterintimpuliber a răspuns:

La nea Cornel care vinde fasole