| filipmirela a întrebat:

Unde pot gasi brosura avon campania 9 2010?

Răspuns Câştigător
| avonoriflame a răspuns:

Inca nu a aparut... deocamdata se gaseste campania 8/2010

10 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Abia e camp 6 nu o vei gasi cu siguranta mai asteapta

| bellekamms a răspuns:

Daca doresti brosura Avon 9/2010, pot sa ti-o trimit chiar la tine acasa.Pt detalii, ID carmen_nawar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.catalogavon.com/ nu cred ca e asta dar ma rog:D Gasesti pe site-ul lor :) sau daca nu apeleaza la un reprezentant Avon deoarece gasesti peste tot. Daca lucrezi sigur ai colege reprezentante, daca esti la scoala intreaba colegele poate mamele sunt reprezentante. E usor n`ai cum sa nu gasesti brosura.

http://produse-avon.blogspot.com/

habar n`am :-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am gasit, daca tu ai gasit-o spune-mi si mie adresa te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot gasi campania 15 2010 avon?

| patricCia a răspuns:

9? Mai astepta e doar campania 6 happy.

| Iiulia a răspuns:

cauti pe google "campania avon 2010"

| obyk a răspuns:

Mai ai putin de asteptat dar pentru a face click pe avon mai usor
poti instala bara de instrumente.

aici ai si fiecare catalog din campania in curs

http://devino-reprezentant-avon.blogspot.com