| RoxanaGhost a întrebat:

Unde pot gasi coroana(de regina gen) online? As vrea siteuri romanesti.Am vazut pe siteuri straine dar nu am posibilitatea de a comanda de pe acele siteuri(mi-e frica sa mi folosesc cardul, eventual sa-mi iau teapa). Multumesc anticipat si imi cer scuze daca intrebarea e la categoria nepotrivita! happy

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face si tu o coroana din carton si invelit cu folie de staniol (galben sau argintiu).
Ornamentele se pot face din margele de plastic, nasturi etc. ce ai la indemana.
Iti mai trebuie si un pic de fantezie si dexteritate...winking

| RAY a răspuns:

Pe TPU pirateria este interzisa

| Ruxi942 a răspuns:

Poti sa incerci pe http://mallcopii.ro/ nu au plata cu cardul au diverse accesorii