| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi doze(coca-cola, fanta, 7up, etc) din strainatate, in Romania. Am gasit site-ul land of treats care se ocupa cu chestia asta dar m-ar interesa si alte magazine/siteuri

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti in magazinele alea cu produse nemtesti - 99 cents se numesc. Au bauturile mentionate de tine produse in uK, cumparat si eu mai demult.
plus alte magazinase cu import uK, Germania.

2 răspunsuri:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Voi nu aveti magazine cu produse din alte tari? Unde traiesc eu, avem si magazine Romanesti pe aici pe colo. Poate ai si tu prin zona magazine cu produse dintr-o tara anume happy

| deadhoe a răspuns:

Te-ai referit la arome pe care nu le gasesti in magazinele din Romania?