| Tokha a întrebat:

SONDAJ.Preferati Coca-Cola sau Fanta?

Răspuns Câştigător
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Coca cola happy

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nici una.Amandoua au zahar in ele cat China!

| Dan a răspuns:

Apa minerala cu lamaie. Noroc!happy

| madalicious a răspuns:

Niciuna. Prefer Nestea.

| Contrast a răspuns:

Sucurile naturale.

| Helvete a răspuns:

Cola. Desi nu beau prea des. Nu stiu de ce, dar de la Fanta mi se face rau de la stomac uneori, deci nu prea beau.

| matadoru a răspuns:

Chiar daca nu sunt sanatoase(mai ales Cola) una rece merge oricand. Dar acum incerc sa le evit cat pot si consum cat mai multe sucuri de portocale naturale si sunt clar mai bune si sanatoase.

| ºPishcotº a răspuns:

Coca-Cola... Da' momentan am un stil de viata mai sanatoshee hee. Deci numai consum bauturi carbogazoasehappy

| Tokha explică:

Vad ca sunt multe capete patrate pe lume, daca va plac alte sucuri nu ziceti aici

| Andra_5221 a răspuns:

Cola, desi stiu ca nu e sanatoasa.

| deny_3888 a răspuns:

Prefer Nestea!

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Nici una nici alta sunt cu conservanti si gazoase, mai bune sunt sucurile naturale.

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Pepsi, dar daca am doar astea doua cred ca depinde de zi. oricum sa fie la doza