| MysticWayz a întrebat:

Buna'! Stiti in ce magazine din Iasi as putea gasi ochelari cu rama neagra ( nu de vedere ) Se cheama ochelari Wayfarer cu lentile transparente.
Si daca stiti cumva si unde as putea gasi bentite boho chic? Ms mult.
Fundita'!

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Prin Iulius Mall sau Moldova Mall, gasesti ochelari de fite, insa preturile sunt destul de piperate (deh, cochetaria se plateste).

| pisicuta13 a răspuns:

Mai bine ai face comanda de pe net...e mai simplu nu este asa mare diferenta de pret. big grin