| KatherineP a întrebat:

Unde pot gasi in Ploiesti accesorii de halloween? Am nevoie de cornitze rosii si nu stiu unde as gasi...

Răspuns Câştigător
| addalecsandra a răspuns:

Incearca si in kaufland are un raion special pentru cestii de halloween si are sigur cornite :* FUNDA?:*

2 răspunsuri:
| Candace a răspuns:

Incearca la mall, la omnia sau chiar odata am vazut jos langa primavera.

| Iaela a răspuns:

Poate unele produse le poti gasi si in magazinul on-line www.erry.ro, incearca sa vezi produsele lor http://www.erry.ro/accesorii.html