| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi magazine unde se fac trikouri sau pernute personalizate? (mentionez ca sunt din iasi) :*pup si mersihappy

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Mai este un magazin de tricouri personalizate si in Podu Ros

| Irina a răspuns:

Singurul care imi vine acum in minte e magazinul din cadrul Carrefour Felicia, e in capat langa spalatoria ecologica.

| alexandruh a răspuns:

In Sibiu este asa ceva in Promenada de la Magazinul Real.
Daca aveti si voi promenada la Real poti incerca
Sper sa fie de folos

| asko a răspuns:

Nu este mag. Real in Iasi
se poate la:
-mag Felicia langa case, este un chiosc pentru asa ceva
-mall Moldova parter la PIM
-mall Iulius parter la PIM
-la o firma de specialitate gen
http://www.afacerist.ro/firma/sc_vanouver_impex_srl_7144.html

| dedeutz17 a răspuns:

Cauta in iulius mall sigur gasesti

adica anul trecut cand am trecut prin iasi acolo mi-am facut niste pernutze super le ador si sunt foarte ocnvenabile:X