| ANDI189122 a întrebat:

Unde pot gasi poker de vanzare in Buzau

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Dacă te referi la cutie d-aia cu jetoane, cărţi de joc etc., mergi pe lângă şcoli şi licee. Vorbesc serios. Găseşti chestii de genul la magazine d-alea unde au toate prostiile. Gen CD-uri, mii de feluri de pixuri, globuri pământeşti, jocuri pentru copii, mingi, xerox, palete de tenis, tot felul de papetărie etc. Ştii tu la ce mă refer. Sunt găsite pe lângă şcoli şi cam acolo găseşti şi seturi de poker. De obicei, găseşti toate prostiile la magazine d-alea.

Nu-s din Buzău, dar cam aşa merge treaba prin toată ţara. Am fost chiar ieri la unul de genul să-mi iau un mouse(că găseşti şi tastaturi, mouse-uri şi tot feluri de cabluri pentru PC) şi aveau chiar şi dischete d-alea floppy. laughing În vitrină era şi poker.