| razvanalexandru98 a întrebat:

Unde pot gasi spray de vopsit parul in Campia Turzii, dar nu permanent. Imi trebuie pentru hallowen...Dau Fundaa

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Într-o vară am folosit şi eu dar sincer mi l-am luat de la un magazin personalizat care se ocupa cu aşa ceva, dar în Câmpia Turzii chiar n-am nici o idee, poţi căuta pe net dar până îţi ajunge deja se termină festivalul.
O zi bună!

| razvanalexandru98 explică (pentru Brâncuşi):

Mersi oricumwinking

| Brâncuşi a răspuns (pentru razvanalexandru98):

Să-ţi fie de folos te poţi înclina spre o anumită firmă dar nu merită să le ei de pe net...O seară bună în continuare!