| bombonikutza01 a întrebat:

Unde pot gasi tenisi converse in Bucuresti? Dar mai ieftini putin.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fie Converse, originali, nu pot sa fie ieftini laughing. Gasesti la Intersport, in jur de 300 de roni perechea.

Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

Peste tot.
Deci sunt la Leonardo unii foarte faini cu 40 RON perechea. Au pe roşu, negru şi verde.
Şi mai sunt la Deichmann (magazin găsit în Sibiu şi în Grand Arena din Bucureşti) la 30 RON perechea, vreo 10-15 modeluri superbe.