| Mauve a întrebat:

Unde pot gasi ugg-uri originale in Bucuresti si la un pret acceptabil? stiti daca mai sunt magazinele ADV, ca am vazut ca cel de la piata romana nu mai este?

2 răspunsuri:
| IngerPazitorr a răspuns:

Nu am un raspuns la intrebarea ta dar hai sa-ti zic o povestioara:
Intr-o zi am vrut sa imi iau UGG-uri si normal, am vazut la un magazin si mi-am luat dar, hopaaa nu erau originale... Fetele de acolo mi-au zis ca sunt originale dar nu erau...Asa ca eu m-am luat dupa ele si iarna, daca ma atingeam cu picioarele de zapada ma udam imediat la picioare si in plus se si rupse talpa.M-am enervat atunci.Nu vroiai sa fii langa mine rolling on the floor

| KiiiiiiduuuxD a răspuns:

Le gasesti originale 100% in Baneasa Shopping City, la colectve [ fata in fata cu Pull & Bear ], undeva la 400 RON, dar sunt originale 100% si sunt foarte rezistente, eu de acolo mi-am luat. happy