| Ardelean29 a întrebat:

Unde sunt asamblate PC-urile Serioux?
Cum sunt ambalate? Sunt ambalate într-o cutie de carton gros, etanș sau o cutie ieftină cu găuri în ea?
Au sigiliu?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Orice pre-built are sigiliu ca sa se spele pe maini in caz ca umblii si strici ceva.

| Ardelean29 explică (pentru Wr3nch):

Eu vreau să știu dacă cutia are sigiliu. Să știu dacă mi-l trimite nou sau resigilat. Am avut multe probleme cu produse resiligate cu evidente urme de folosire, trimise de țăranii de la eMag ca și noi.

| Wr3nch a răspuns (pentru Ardelean29):

Pai daca il cumperi ca si produs nou logic ca are. Eu nu am patit asa ceva, resigilatele au marcaj special si is mai ieftine.