| nemu a întrebat:

Urgent
Am cumparat azi un tricou din Bershka si mi-a placut asa mult incat nici nu l am mai verificat, l-am luat direct, am plecat si fara bon. cand am ajuns acasa am observat ca e murdar si putin rupt pe umar. Cred ca se poate rezolva, dar totusi as vrea sa incerc sa il schimb. Credeti ca am sanse sa mi l schimbe sau fac drumul degeaba? Are inca eticheta.

3 răspunsuri:
| AmNa18 a răspuns:

Dacă nu ai bonul, degeaba. Nu ți-l vor lua înapoi.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca este un tricou lasat de altcineva care a „cumparat" alt tricou. Asa patesti cand cumperi un produs „cu ochii inchisi". Nici vorba sa-l mai returnezi fara bon. Ti-ai luat-o.

| Adry05 a răspuns:

Fara bon nu, doar sa ai norocu de pe lume si o vanzatoare mega draguta care sa-si aminteasca de tine, dar prea mici sansele big grin