| Ionutz a întrebat:

mi-am cumparat o pereche de blugi din piata marime 30 dar cand am ajuns acasa am observat ca mis cam largi, dar am rupt eticheta oare mi-iar mai inschimba? trebuie sa mia platesc sau ceva sau nu mi mai inschimba doar sa ii inschimbe ata cu o marime mai mica. astept rasp

1 răspuns:
| Biencush a răspuns:

Te duci si rogi frumos gestionarul sa te inteleaga. Ii spui ca asa i-ai luat, fara eticheta, dar asta doar daca te intreaba.
Iar daca face fite, ca nu poate, ca a trecut deja prea mult timp de cand i-ai luat sau mai stiu eu ce, e mai bine sa ai un adult cu tine, sa se inteleaga pe limba lor.
Daca nu te poate insoti un adult, ia in calcul un 5 lei sau o ciocolata, ceva, sa-ti accepta schimbul.
Bafta, sper sa n-ai probleme!