| VaMPIreLEmonADe a întrebat:

URGENT m-am trezit acum ca ar fi interesant sa fac cosplay la nijikon. XDD stie cineva un site cu livrare rapida de peruci in Romania? sa ajunga in max 11 zile sau cv... ca asa am vazut site-uri geniale din america sau Germania dar pana ajung s-a dus si nijikon si tot :'(

sau daca nu magazine de peruci in Iasi!

mersi anticipat. apreciez chiar si raspunsuri negative laughing ah, si dau funda.

1 răspuns:
| EllyEllutz a răspuns:

Poți comanda de pe www.milanoo.com, doar ca va trebui sa plătești în Euro/ Dolari. + Transportul: 51.85 Dolari și vine în 4-6 zile lucrătoare sau 42.37 Dolari și vine în 10-12 zile lucrătoare.