| AndreeaRullz a întrebat:

Va place Christian Lacroix Rouge? Eu cred ca e simpatic, numai ca e mai de seara. voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da este foarte bun, dar nu persista foarte mult si e de ocazii speciale nu e ''de zi cu zi''

| georggyy a răspuns:

Da imi place si sunt de acord cu tine!

| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Da este foarte bun, eu am si mirose foarte bine... ti-l recomand, incearca-l cu incredere

| DeeaNegrea a răspuns:

Da, imi place dar nu persista foarte mult timpwinking

| georgi1897 a răspuns:

Si eu am si este persistent dar nu exagera cad te dai pentru ca va mirosi puternic incat nici tu nu o sa poti sa rezisti. Ti-l recomand cu caldura este unul dintr-e preferatele mele :
Funtita sunt in criza de funtitebig grin