| BbOoYyKkAa a întrebat:

Va rog ajutati-ma Nokia c3-01 sau x3-01?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X3-01. imi place mai mult.

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Nokia x3-01, are un desing mai interesant iar ecranul e mare, iar modelul arata destul de bine.Nu stiu ce sa zic de rezistenta deoarece nu am mai intalnit modelul pana acum.

Nokia c3-01 e mai simplist, clasic, si are o rezistenta buna a materialelor. Insa desingul e comun si nu e foarte interesant.

In fond amandoua modelele sunt destul de bune deoarece sunt de la Nokia, o firma buna.

(Scuzati reclama) big grin
Sper ca te-am ajutat sa iti mai formezi o idee happy

| WhiskeyLullaby a răspuns:

Nokia c3-01.un telefon simplu si dragut. nu exceleaza prin functii ci prin simplitate dar si calitatea materialelor.