Întrebare recomandată | Oanna96 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Am nevoie urgent de curea pentru masina de cusut.Ideea este ca nu cunosc nici un magazin in Bucuresti pentru asa ceva.Am cautat si pe net dar nu este tocmai ok ce ai gasit. Va rog, spuneti-mi daca stiti unde pot gasi curea pentru masina de cusut dar in Bucuresti.De preferat sa fie aproape de 13 septembrie sau piata Matache, Gara de nord dar este bine si in alte locatii. Va multumesc din suflet.

1 răspuns:
| clickkcilc a răspuns:

Adresa: Str. Alunisului nr. 3 Bl. 12C, Scara 2, Parter, Bucuresti
Adresa: B-dul Ion Mihalache 93-105 Bl 14 Parter, Bucuresti
Adresa: B-dul Ion Mihalache nr. 109 Bl. 13A, Parter, Bucuresti
RALF se numesc magazinele. uite aici ai si site-ul http://www.ralf.ro