| crynna_5193 a întrebat:

Va rog frumos(daca sunteti din Targul Mures sau Reghin) cine stie vreun magazin de incredere de IT sau magazine care comercializeaza laptopuri noi la preturi accesibile pentru toate buzunarele? m-ar interesa laptopuri dell inspiron

Răspuns Câştigător
| Shoco a răspuns:

Crynna > Ti-as recomanda cateva magazine din Targu Mures, dar cel mai simplu si probabil mai ieftin este sa comanzi online.
www.emag.ro sau www.cel.ro

Eu mi-am cumparat un Dell acum o saptamana de pe Emag.ro
Beneficiezi de garantie si poti oricand returna produsul in 30 de zile (legal) fara nici o explicatie.
E super simplu de comandat si probabil vei iesi mai ieftin decat de la magazine.
Plus ca la magazine nu au modelele bune in stoc!

1 răspuns: