| Pupici a întrebat:

Va rog puteti sa imi spuneti si mie cand se trece pe sub masa ca am uitat URGENT! SCZ CATEGORIA

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu se trece pe sub masa ...ci pe sub Sfantul Epitaf!

| nadyank a răspuns:

In Vinerea Mare si se aseaza flori pe Sfantul Epitaf!

| ℓαℓу1999 a răspuns:

In Vinerea Mare, pe 22 aprilie:*

| danut a răspuns:

Cand nu mai poti face diferenta dintre mersul in doua picioare si cel cu patru membre. Unde ai citit tu ca a spus Dumnezeu ca trebuie sa treci pe sub o masa? Ca ce zice popa...nu poti cunoaste ce naravuri are dar sigur la Cartea Sfanta nu scrie nimic despre asa ceva.

| kindness a răspuns:

In vinerea marewinking.se trece de 3 ori si la sfarsit iei floricele sfintite si le pui la tine in camera.si una in pragul usii de la intrarewinkingPa pa happy

| alyna a răspuns:

Buna!
in vinerea mare!

| Alycaaaa a răspuns:

In joia mare.

| mihaela_6858 a răspuns:

Vineri happy

| Anonim86fsg a răspuns:

In vinerea mare...laughing))

| Pupici explică:

Multumesc pentru raspunsuri