| Mario3272 a întrebat:

Vad pe Facebook sau pe Olx diferite oferte cu papuci Nike, Adidas sau New balance la pret mic, in jur de 150 ron. Acele oferte sunt intr-adevar adevarate, mai ales daca vanzatorul e dispus sa dea comanda prin livrare cu verificare? Imi iau teapa sau voi primi adidasii asa cum arata si in poze?

2 răspunsuri:
| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP a răspuns:

Si eu mi.am comandat o pereche de adidasi de la adidas si peste o săptămână mi s.au ingalbenit! Sunt fake iti dai seama si aveau si anumite defecte! Te sfatuiesc sa mergi in magazin sa iti iei sunt mai scumoi dar nu dai banii pe prostii!

| Maioneza9 a răspuns:

100% fake.