| 00cris00 a întrebat:

Vand beyblade-uri originale din fier. Ii am pe: Flame Byxis, Poison Virgo si Pazitorul Portii cu 3 varfuri: Atac, Rezistenta, Defensiva.

Schimb cu Beyblade-uri bune( Exemplu: Earth Eagle)
Alte beyblade-uri care mi-ar place sunt: Thermal Piscess,
Burn Pheonix, Earth Virgo.

Va rog sa nu fie uzati.

6 răspunsuri:
| thelordofthedrinks a răspuns:

Daca vrei sa faci tranzacti de ce nu postezi pe un site de specialitate? (ex: www.okazii.ro)

| 00cris00 explică (pentru thelordofthedrinks):

Am cont pe okazii.ro dar nu mai merge sa ma loghez. Dar de pe alte calculatoare merge.

| MilitaruIulian a răspuns:

L-Drago destroyer e bun siti dau inca un varf de aparare pentru Pazitorul Porti daca e vb pe yaho al meu e militaruiuli fara nimic

| Vladescu_Robert_1994 a răspuns:

Il am pe burn phoenix ti-l dau pe flame bixis daca esti de acord spune-m i
id de skype:vladescu.robert

| Vladescu_Robert_1994 a răspuns:

Dau pe burn phoenix pentru flame bixis pm me id skype:vladescu.robert

| Hdbduebvdyd a răspuns:

Nu am nici unul dar sunt din grermanesti si dau un fier de meteo, unul dinacela subtire si unul care arata peca al lui poison, un varf de virgo rupt un pic jos un inel de energie ca al lui eagle o axa ca al lui wolf si un varf de atac pe un bey eartch eagle sau un fier si un surub din acela cu eagle va roog