| DidudicaDi a întrebat:

Vand goblenuri 1 euro centimetrul patrat cine se ofera? sa imi zica si sa imi dea in mesaj privat datele nu mint mama se ocupa cu asa ceva

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Fara intentia de a te dezamagi iti spun ca, pe acest site, unde majoritatea covarsitoare sunt useri la varsta adolescentei sau in jur de 20 ani, este putin probabil ca asemenea obiect sa starneasca vreun interes. Cred ca cea mai buna solutie ar fi sa pui oferta pe alte site-uri gen okazii.ro, anunturigratuite.com si multe altele. sau sa faci un blog gen http://www.goblenart.com/Numai bine!

2 răspunsuri:
| cretudaniel99 a răspuns:

Nimeni nu iti da decat 0. 50 euro maxim

| DidudicaDi explică:

Intrebarea face parte din cele 10 fundite 2010