| alexxandru a întrebat:

Vand samsung SGH U700, pret:negociabil! starea tel:destul de buna! contactati-ma pe dinamovist_smeker2007@yahoo.com, nu sunt cocalar daca va ganditi! dar nu am ce face cu el!

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si nu ai auzit de okazii.ro?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ti l-as cumpara dar cum esti smecher, mi-e teama sa nu-mi dai teapa

| Elly4all a răspuns:

K multumim poate o sa vrea cineva..bye

| AndrusKanu a răspuns:

Frate ăsta nu e site pentru vânzări, încearcă în altă parte!

| urbanghost a răspuns:

Din ce oras esti?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca tot nu ai ce face cu el, de ce nu il dai gratis? ah! am uitat, esti smecher!

| alexxandru explică:

Ce oameni! frate nu mi-am facut eu id. il am de mult. si asta e. daca uni nebuni cred asta. asta este. eu imi cer scuze. si ceream un link ceva. dar mam exprimat gresit!

| alexxandru explică:

Bucharest! big grin

| alexxandru explică:

Da frate am inteles, nu am fost eu pe cont, am fost plecat la mare, si am pus eu intrebarea asta straight face! pare rau!winking