| okei a întrebat:

Vine balul bobocilor >8- Si nu prea stiu in ce se ma imbrac :pe
Imi puteti sugera ceva?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Un pantalon negru si un sacou si o camasa in nunta sacoului...

| okei explică:

Sunt baiatstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulet, ce-ai facut? i-ai trimis metode de machiaj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valeleu, trai-v-ar familioanele voua de gugalisti...in sfarsit are alllllinnnnnu-stiu concurenta. Vor iesi scantei. laughing
Okei, omule, trage pe tine niste pantaloni mai de doamne-ajuta, o camasa, o cravata smechera si niste tenisi in picioare si gata... te-ai imbracat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva sexy si provocator un costum de baie ceva nu ai pe acasasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh lasa alexu ca gasim noi:dhee hee