| Catalinaaaaaa a întrebat:

Vine poate sa imi dea si mie un site de pe care pot sa imi cumpar o geanta de scoala de umar ca si adidas sau nike dar sa fie pana-n 110 de lei si sa fie incapatoare pentru carti caiete sau altceva, sau daca e cineva din gl, sa imi zica un magazin dar am incercat la Megasports si Sport Center, multumesc dau funda :*

Răspuns Câştigător
| PikaRawrr a răspuns:

Eu mi-am luat de la leonardo. Nu era adidas sau sport si era doar 29 lei. La inceput ti'se pare mica dar ai sa vezi ca e foarte incapatoare. Mult succes ^^

6 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu mi-am luat de la takko, fff faina si la moda. am dat 40 de lei pe ea. si merita. succes, si mai sunt si la leonardo ffff faine.

| Originals a răspuns:

Buna Catalina!
Gasesti pe www.originals.ro o gama variata de genti si rucsacuri. Livrarea este gratuita, produsele sunt masurate pentru a nu gresi marimea si se pot returna indiferent de motiv. nu ai cum sa ramai nemultumita! Spor la cumparaturi!

| idcatalin a răspuns:

Poti incerca aici : http://topcadouri.ro/produse-Genti-Barbati.php
nu stiu daca vei gasi adidas insa sunt de foarte buna calitate

| Catalinaaaaaa explică:

Cine *

| Catalinaaaaaa explică:

Cine ^

| SpeedyGaia a răspuns:

Uite aici http://www.nike-romania.com/categoria/accesorii/ghiozdane/ diferite culori, modele si sigur gasesti ce vrei :)