| Andra2001CG a întrebat:

Ce ar trebui sa aibe o fata in geanta ei la scoala? ( inafara de carti, caiete etc. )

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un pachetel de mancare, 1-2 absorbante pentru situatii de urgenta, un pachetel de servetele pentru nas-gura si cam atat si evident, caietele, cartile si ceva de scris.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trusa de farduri. Si un prezervativ, doua.

| Clorox a răspuns (pentru darrio2007):

Doar atatea prezervative? Eu zic ca ii trebuie un teanc sau o cutie laughing

| Clorox a răspuns (pentru darrio2007):

Pai... Farduri, ruj, rimel, niste pensule, servetele umede, tampoane, parfum, deodorant si cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guma de mestecat, lipstick, servetele umede, pila de unghii si castile de la telefon.

| artmosfera a răspuns:

Absorbante