| Andreea6996 a întrebat:

Voi ce va cumparati de Black Friday? Am gasit site-ul asta unde sunt listate o gramada de oferte si magazine http://blackfriday-reduceri.com/magazine Eu vreau sa imi iau niste haine si un telefon.

2 răspunsuri:
| Morar_Catalin_1990 a răspuns:

Http://www.reducerisihaine.com/p/black-friday-2015.html aici sunt hain, genti, incaltaminte, parfumuri. e o lista cu magazinele die top din Romania

| RockTheStage a răspuns:

Sfatul meu e sa te trezesti dis-de-dimineata si sa intrii pe Emag. Anul trecut s-au dat 4 telefoane la 1 leu.