| anonim_4396 a întrebat:

Voi de pe ce site-uri comandati mancare pentru la birou? (in bucuresti)

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce sa comanzi mancare la birou? Mai ales in timp de recesiune?
Noi am amenajat o mica bucatarie dintr-o incapere anexa nefolosita. Prin rotatie, fiecare face oadata cumparaturile si prepara ce stie mai bine.
E mult mai gustos, diversificat si... costa mult mai putin.
Nu mai vorbesc de mandria fiecaruia cand ii este laudata mancarea! Chiar daca a pus prea multa sare sau a ars-o un pic... happy

| astrolutza a răspuns:

Www.bunbun.ro
www.lamama.ro
www.casaartemis.ro

Si mai sunt cateva dar le-am uitat pe moment.mai sunt si siteuri cu mancare intaliana, chinezeasca etc...fiecare cu gusturile lui :) Pofta buna de saptamana viitoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce va intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu comand la www.thelefthand.ro o mancare decenta, ajunge la timp si la pret bun! Vinerea primim meniul pentru toata saptamana urmatoare si tot atunci comandam. Pentru comenzi mai mari de 100.00 lei, achitate cash, primesti un discount de 10 %

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.burtoni.ro -> Meniuri fel 1 + fel 2 la 13 ron. F f buna mancarea
www.bunbun.ro -> Mancare f buna
www.lamatache.ro -> junk food

| ElaIliesi a răspuns:

Http://www.dominos-pizza.ro/ Se simte la gust ca investesc in ingredientele de pizza si poti urmari prin pizza tracker in ce stadiu e comanda. Incercati pizza medie rustica cu blat philadelphia. E total altceva fata de ce ofera ceilalti.

| emin3nt a răspuns:

Eu comand de pe www.firmacatering.ro, cauta in google ( bongusto catering)

| emin3nt a răspuns:

Si am mai gasit ceva, http://www.bon-gusto-catering.com

| Ferdy_6263 a răspuns:

Recomand Forever Pizza, o pizza foarte buna, au introdus si meniuri de pui si ceafa de porc, www.foreverpizza.ro, pizza de 40 cm merita, este la un pret f bun.

| Ferdy_6263 a răspuns:

Www.foreverpizza.ro, program pana la 2 noaptea, livreaza foarte repede in sectorul 2 si 3

| roxana01 a răspuns:

Www.mancarelabirou.ro, pacat ca livreaza numai in sect 1, acum lucrez in str eminescu, ne aduc si aici mancarea dar putin mai tarziu, oricum sunt ok ca preturi, ne aduc si tacamuri si nu rareori cate o surpriza dulce ...cat despre calitate, cu toata sinceritea, este super ok, iar meniul fffff mare si se schimba in fiecare zi, suntem siguri ca nu mancam mancarea ramasa din ziua precedenta :)))

| Larry_6693 a răspuns:

De la www.jerryspizza.ro daca e vorba de piza si pentru mancare gatita sau preparate din carne de la www.mancare-acasa.ro

| m2xp a răspuns:

Eu de cand am auzit de ArtCatering, numai de la ei comand...au preturi ff bune si mancarea absolut delicioasa...imi aduc direct la birou si de multe ori cand sunt si acasa de pe www.artcatering.ro

| Windsurfer a răspuns:

Miercuri am comandatde la o firma de catering din P-ta Victoriei, se munmesc Fresh Kitchen. Au pagina de comenzi, www.freshkitchen.ro,
mancarea buna si preturile de bun simt.