| andreiboss31 a întrebat:

Voi de unde mi-ati recomanda sa imi cumpar de incaltat din magazin sau online?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nici nu te mai gandi :
pantofii, ghetele, sandalele, etc. se cumpara din magazin.
Ii probezi, ii palpezi, e realitate.
Online vezi o fotografie (care de multe ori nu aduce cu originalul), nu ii poti proba decat cand ii primesti, e adevarat ca ii poti refuza si iti aduce atlii, dar de ce atatea complicatii?

6 răspunsuri:
| alexandru112211 a răspuns:

Depinde ce vrei sa iti iei straight face

| ShopSport a răspuns:

Daca produsul din magazin poate fi comandat online de la un magazin bun, de ce nu il probezi in magazin si platesti mult mai putin pe comanda plasata online?

E doar o idee :)

www.shop-sport.ro

| Gabbyyy a răspuns:

Magazin,, deoarece online nu se potrivesc marimile.Iti spun din experienta

| blondupttr a răspuns:

Cu siguranta din magazin. Ai posibilitatea sa ii vezi, sa ii verifici daca sunt sau nu lipiti bine, sa vezi daca sunt masura care iti trebuie tie, sa ii probezi sa nu iti faca bataturi. In poze nimic nu arata ca in realitate. Bafta!

| Razvan_Giredaru_1993 a răspuns:

Magazin, ii poti incerca inainte sa ii cumperi, daca ti comanzi online pana vine dureza ceva timp e posibil sa ti se incurce comanda si sa isi dea seama abia cand ajunge la tine sau sa dea un numar mai mic, ceea ce va dura retrimiterea coletului si pentru tine alt timp de asteptat.
pe cand in magazin nu se poate intampla astahappy

| iNNtenSe a răspuns:

Magazin.Online poate ca e marimea ta dar nu stii cat de comozi sunt, cat de bine te prind.In magazin ii ai langa tine. Funda?:p