| Miuzik_Aelav_1993 a întrebat:

Vreau niste sfaturi, ce cadou pot face mamicai la aniversarea de 40 ani.MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O geanta, sau poseta cum vrei tu sa ii zici, ceas, parfum, lantisor cu medalion, bilete la un concert, sau ceva simplu, un ghiveci de flori, sau chiar ceva antichitati.

3 răspunsuri:
| andreyutzha a răspuns:

Orice ii vei lua, mama ta se v-a bucura atata timp cat stie ca e din suflet.ai putea sa-i iei o bijuterie,un parfum,un ceas,o poseta, daca ii place sa citeasca o carte, un ghiveci cu flori, o haina, un set de ceva.mult noroc:*

| Squirrel a răspuns:

Bună, scumpo!
Cu siguranță mama ta va fi bucuroasă dacă îi vei spune un sincer „La mulți ani!", îi vei da o pernuță în formă de inimioară pe care scrie „I love you!" și un buchet de flori. Atât timp cât cadoul vine din suflet, ea va fi fericită oricum. La mulți ani mamei tale și succes și ție în viață!
Numai bine!

| valentina08 a răspuns:

Pai...nu prea conteaza ce ii vei lua, deoarece va fi din parte ta, va fi secial si ii va placea oricum.Ai putea sa ii iei o floare sau un buchet de flori, o bluza sau alta haina, un bibelou, o poseta...