| ale23 a întrebat:

Hei! Ce credeti ca ar trebui sa ii iau cadou iubitului meu, pentru aniversarea noastra de un an. Nu am nici o idee! Ajutati-ma va rog cu niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Aniversarea de un an ar trebui sa fie in jurul acelui an petrecut impreuna. Eu i-as lua 12 ciocolate cu cate 12 biletele in care sa scriu cate ceva despre fiecare luna pe care am petrecut-o impreuna. Sau as face un jurnal in care sa pun poze cu noi, sa astern amintiri si ganduri pentru el. Sunt multe lucurui pe care le poti face. Poti sa afli mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/

8 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Trebuie sa ii iei ceva special aaaa sa ma gândesc, un lănțișor cu numele tău pe el sau al lui sau sa scrie un te iubesc pe el sau poți sa pregătești o noapte romantica împreuna bine asta include si sex ( dragoste ) eu cred ca va fi frumos si de neuitat.

| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Ai o poza cu voi?
Transpune-o pe o perna! Sigur o va tine aproape de el. O perna in forma de inimioara cu poza voastra si un mesaj pe ea, e cel mai superb lucru. Eu am primit asta de la fostul meu prieten tot cand am facut un an. E foarte frumoasa. Sau un tricou, o cana, orice. :* Bafta

| ale23 explică (pentru iiSceneXX):

Problema este ca i-am tot facut cadouri cu poze,,, i-am facut un puzzel, un calendar, o rama cu poza noastra si nu prea mai vreau sa ii fac nimic de genul acesta straight face

| iiSceneXX a răspuns (pentru ale23):

Si eu am mai primit. Dar totusi, perna a fost superba. Plus ca mi-a scris niste pagini in care mi-a spus cat insemn pentru el, si le-a scris din suflet. Cel mai de pret lucru e ceva cu persoana iubita. Ia-i ceva care sa fie mereu aproape de el si sa-i aduca aminte de tine, sa stie ce simti. Pe principiu asta sa mergi

| ale23 explică (pentru iiSceneXX):

M-am gandit l o bratara de argint pe care sa gravez ceva, dar nu stiu cat de mult i-ar placea

| iiSceneXX a răspuns (pentru ale23):

Da, s-ar putea. Tinand cont ca ei nu poarta lanturi ca si noi laughing. Incearca sa scrii in bratara ceva unic, ceva sa-l faca sa se simta special.

| neutrino a răspuns:

Daca este major, o masina este suficient.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Nu ii trebuie cadouri. Nu conteaza banii pe care ii ai si ii dai pe cadouri. Spune-i la multi ani si ca il iubesti! Succes!