| arpilia a întrebat:

Vreau o parere despre noul samsung corby. vreau sa l cumpar.multumesc

35 răspunsuri:
| Diu99 a răspuns:

Are meniul ff usor eu am 10 ani si cum am pus mana pe el m-am descurca.

| Diu99 a răspuns:

App tachiul merge ff usor

| alexz98 a răspuns:

Samsung corby este un telefon foarte bun si il recomand tuturor...Este un telefon cochet si mic, dar in acelasi timp este un telefon bun pentru tineret...

| enchanteddemon a răspuns:

E superb. cel mai fain telefon posibil eu sunt total multumita de el, pot sa vizualizez chiar si documente word si power point pe el

| sharky a răspuns:

E super bun tine bateria mult 6 sau 7 zile si are un design shooper tare plus meniul e belea la muzica se aude excelent din partea mea are 10