| CamAnonim a întrebat:

Ce parere ai despre Samsung Corby?

Răspuns Câştigător
| Șttefania a răspuns:

Mie imi place. Parerea mea!

7 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Eu am Samsung corby si nu-s incantata de el ca nu e negrucrying
Dar in rest sunt foarte incantata de el.
Dar daca iti iei iti spun ca o sa vrei sa-l schimbi dupa trei lunibig grin
Asa cum am facut si eu

| Ciprian a răspuns:

Imi place.

| FuegoJr a răspuns:

Hey! Daca vrei sa il cumperi, iti propun sa iti iei un Samsung S5230. E mult mai bun si are mai multe aplicatii. Mai pui cativa bani si ai mai multe.
Corby este cam oval si se zgarie ff. repede.

Bafta!

| Curiosu a răspuns:

Bun daca esti genul de persoana care isi petrece mult timp pe site-uri de socializare cum ar fi facebook

| Kiiiissss a răspuns:

Mie nu prea imi place...hee hee (in primul rand ca e cam oval). Fundiiiiiiiiiiiitza!` plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici-Nici...il am dar nu's chiar multumit 100% de el... ma rog daca vrei sa-ti iei iti spun eu nu-ti lua.ia-ti altcevawinking asculta-ma numa`

| ionela_5415 a răspuns:

Eu ma inteleg bine cu el nu am probleme tzil recomand :d