| JjJjH9 a întrebat:

Vreau o pereche de ochelari si nu stiu sa ma decid. prin magazin e greu, deoarece vezi o pereche, iti plac, a doua si mai mult, chiar cite odata am senzatia ca vreau tot magazinul. imi puteti de linkuri cu magazine cum ar fi terranova, forever18, care se gasesc si lanoi.

1 răspuns:
| HolyDiver a răspuns:

Sunt la moda astia: http://4.bp.blogspot.com/......2BTop.jpg.

Gasesti in NewYorker. Foarte klumea. Nu's chiar la fel ca cei din poza, pentru ca au doua inlayuri cromate in colturile de sus. Arata mai bine ca cei din poza. Sfat: Poate gasesti din aceia cu plastic 'moale' (cum e spatele unui Nokia E63)deoarece sunt mai comozi.