| JusTPauL a întrebat:

Vreau sa comand de pe alliexpres. Scrie ca livrarea se face în 11/06.
Este cu aproximație sau este exact ziua în care o sa fie livrat?

3 răspunsuri:
| DoroteeaH a răspuns:

De pe acest site, este absolut sigur ca e aproximație.
Te poți aștepta să vină mult mai târziu...
Succes la așteptat happy

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Niciodata nu o sa vina exact la timp. Sunt mari sanse sa vina mai devreme decat data stabilita, dar sa stii ca sunt si sanse sa depaseasca acel termen iar asta inseamna ca ceva nu e ok si trebuie sa vorbesti cu vanzatorul sa iti dea banii inapoi, astfel nu risti ca banii sa fie transferati catre el iar tu sa nu iti mai primesti produsul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai adauga vreo 10-14 zile