| LiviuSorinel23 a întrebat:

Vreau sa cumpar un ps5 pentru baiatul meu, ma gandeam sa iau de aici buy2play.ro sunt SH-uri majoritatea stiu. Voi ce parare aveti? Ati mai cumparat merita?

Răspuns Câştigător
| VraiescuIoanaMaria a răspuns:

Bună seara! Acum aproximativ 4 luni mi-a fost achizitionat si mie, tot de către parinti un ps5, cu ocazia zilei mele de nastere, cumpărat tot de pe buy2play.ro.
Până acum merge extrem de bine si functioneaza exact ca unul nou, din ce am vazut pe internet că ar trebui să functioneze. Nu acumuleaza mult praf înăuntru dupa 4 luni, merge bine, însă ca orice ps5, trebuie curățat odata la ceva timp.
Eu vă recomand cu drag acest site si sper să va bucurati copilul cu aceasta surpriză.
O seară bună!