| Irinadarian a întrebat:

Vreau sa dau o comanda pe Epantofi iar la adresă imi arata adresa de facturare si adresa de livrare iar ele sunt completate cu aceeasi adresă de acasa. Este ok asa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E ok, de ce sa nu fie?

| Simpatic a răspuns:

Pai de obicei adresa de facturare se ia automat dupa cea de livrare, pentru utilizatorul persoana fizica nu e importanta adresa de facturare cum este cea de livrare.
Cu siguranta exista si o optiune in care se poate modifica adresa de facturare cat si cea de livrare.
Pot face asta mai mult ca sigur si persoanele fizice.
Desi pe tine nu te intereseaza decat adresa de livrare sa fie cea corecta!

| Irinelp a răspuns:

Da este ok, adresa de livrare e adresa unde trebuie sa ajunga comanda si adresa de facturare este adresa celui care face comanda.

| Adry05 a răspuns:

Da. Dacă tu plătești pentru produse trebuie să coincidă adresele. Pui altă adresă dacă îți plătește altcineva coletul, o firmă sau ceva.