| laurentiuko902 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda pe aboutyou si cand apas sa trec mai departe la modalitatea de plata imi spune sa introduc adresa de facturare desi eu am completat-o. De ce?

5 răspunsuri:
| OmBanal33 a răspuns:

Multe site-uri procedeaza asa, destui de multi oameni adresa de livrare si cea de facturare sunt diferite.
Adresa de livrare = unde o sa ajunga coletul tau
Adresa de facturare = Adresa ce o sa se afle pe factura.

| mihai69 a răspuns:

Ai completat adresa de livrare. Dacă nu bifezi (presupunând că ai cum) că e identică, trebuie să oferi și adresa pe care se face factura.

| laurentiuko902 explică (pentru mihai69):

Eu am completat adresa de facturare dupa care am bifat ca este identica cu cea de livrare. am apasat sa trec mai departe la modalitatea de plata, dar nu puteam pentru ca imi zicea sa introduc o adresa de facturare. nu inteleg cum ar trebui sa procedez

| laurentiuko902 explică (pentru OmBanal33):

Eu le am completat pe amandoua, dar imi spune mereu sa introduc una de facturare

| mihai69 a răspuns (pentru laurentiuko902):

E stupid programul acelui vânzător. Mai scrii odată. csf, ncsf...