| Ramona2020 a întrebat:

Vreau sa fac un retur, mai exact sa schimb produsele (motivul: nu s-au potrivit marimile) si nu stiu daca merita..cat ar costa? Despre siteul "mondris" este vorba

2 răspunsuri:
| Lorastan123 a răspuns:

Pai am comandat eu ceva de pe Mondris si returul a fost gratuit și dacă nu ești mulțumit iti da bani inapoi, foarte seriosi.

| Ramona2020 explică (pentru Lorastan123):

Am vorbit cu ei pe Instagram pentru ca la telefon nu raspund..si au zis ca trebuie sa suport cheltuielile de retur, ceea ce n ar fi o problema, ma gandeam doar sa nu platesc prea mult. Dar daca este gratuit, este bine, mersi pentru raspuns