| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i trimit unui prieten un card cadou online de pe stradivarius și as vrea sa știu dacă eu îl voi plăti.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da,tu trebuie sa il platesti.Cel online il vei primi pdf prin email si poti printa sa i-l oferi fizic intr-un plic.Vezi daca nu merge sa cumperi si direct din magazin.

Dar esti sigur ca acelui prieten ii place sa cumpere de la Stradivarius? Am inceput sa ofer si eu de anul acesta vouchere cadou, insa nu pentru cumparaturi si pentru experiente.E chiar o idee foarta faina, mai aparte asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te referi la stradavarius, labelul lui sișu tudor?