| Georgic7 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar 2 perechi de ghete de fotbal de aici http://www.sportsdirect.com/.Pe transport dau 10 euro cum zice, sau dau mai mult pentru. ca sunt doua perechi?

Răspuns Câştigător
| EmoPikaChu666 a răspuns:

Nu. Preţul pentru transport este acelaşi însă ţi-aş sugera să iei două perechi pentru că dacă data viitoare când doreşti să comanzi va trebui să plăteşti transportul iarăşi.Pentru 2 perechi de ghete în acelaşi pachet nu poţi plătii transportul de două ori. Baftă.

1 răspuns:
| Darius392 a răspuns:

Eu zic ca merita sa iei mai bine 2 perechi odata.
Tu hotarasti, dar sper ca te-am ajutat.winking