| kitty_8919 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar ceva cizme elegante...sunt atatea modele si nu am pot hatara. Voua ce gen de cizme va plac? daca se poate link.mersi:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mie îmi plac botinele. Mi-am luat o pereche sunt cu toc cui înalt şi puţină platformă în faţă. Dintr-un material catifelat şi cu o chestie mai strălucitoare pe lateral, dar finuţă. Au fost singurele care mi-au plăcut. Şi mai am o pereche de cizme cu toc, simple, cu bot rotund şi o cataramă pe lateral care îmi plac. Cam atât.

| DoarOana a răspuns:

Daca esti de statura mica si putin timida ti se potrivesc aceseta : in magazinele LACOSTE - http://www.bazuka.ro/4300-4146-large/lacoste-cizme-femei-bundle.jpg
Te poti suce la mall sa vezi mai multe modele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cizme.ro - desfata-ti ochiul.